Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie


Nagłówek

Aktualności

 • WAŻNE !!! Ogłoszenie naboru na pożyczkę dla mikroprzedsiębiorców od dnia 1 kwietnia 2020r.

  WAŻNE !!! Niskooprocentowana pożyczka dla mikroprzedsiębiorców ze środków Funduszu Pracy.

 • Ważne dot. zasiłków i innych świadczeń dla bezrobotnych

  Osoby pobierające zasiłek i inne świadczenia dla bezrobotnych proszone są o niezwłoczne dostarczenie numerów kont bankowych. Z powodu epidemii mogą nastąpić utrudnienia w odbiorze gotówki w banku.

 • Rejestracja w Urzędzie Pracy przez internet

  Rejestracja w Urzędzie Pracy przez internet

 • UWAGA

  W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Białogardzie informuje o wprowadzeniu od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania ograniczeń w funkcjonowaniu urzędu w zakresie bezpośredniej obsługi klientów. Sprawy urzędowe załatwiane będą drogą telefoniczną, drogą elektroniczną, za pośrednictwem platformy...

 • Ważna informacja

  Szanowni Państwo. Uprzejmie informujemy, że z powodu zagrożenia epidemiologicznego od dnia 16.03.2020 r. Klientom, którzy planują osobiste przybycie do urzędu, a ich sprawa nie wymaga konieczności osobistego stawiennictwa, proponujemy i zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami PUP. W celu ograniczenia osobistych wizyt w...

 • Program Pierwszy Biznes - Wsparcie w starcie

  Trwa dedykowany przyszłym, młodym przedsiębiorcom z województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i zachodniopomorskiego program Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II. Fundusz Regionu Wałbrzyskiego rozdysponuje 20 mln złotych.

 • KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY - NABÓR OD 20.01.2020r.

  Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie ogłasza nabór wniosków na sfinansowanie pracodawcom i ich pracownikom kosztów kształcenia ustawicznego. Wnioski można składać od dnia 20.01.2020r. do dnia 31.01.2020r. Starosta przyznaje wsparcie ze środków KFS pracodawcom, których wnioski spełniają wymagania określone w priorytetach.

 • Godziny przyjęć interesantów w okresie świątecznym

  Godziny przyjęć interesantów

 • Projekt Kompleksowej Rehabilitacji

  Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Wielkopolski informuje, że ruszył nabór do projektu "Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy"

 • Projekt "Rozwijanie, uzupełnianie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnianie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji - INFODORADCA+"

  W ramach projektu „Rozwijanie, uzupełnianie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnianie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji – INFODORADCA+” powstało 1000 opisów zawodów, które są dostosowane do aktualnych potrzeb IRP, osób poszukujących pracy, chcących się przekwalifikować, czy też zaplanować karierę zawodową.

 • Canva - darmowy kreator CV

  Kreator CV

 • Szkolenia dofinansowane dla branży turystycznej

  Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie informuje, że Forum Turystyki Regionów oraz Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki realizują projekty chcących pracować w branży turystycznej

 • konkurs „EFS szansą na biznes”

  Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie organizuje konkurs „EFS szansą na biznes".

 • Program "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II"

  Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie informuje o dostępności środków w programie "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II" realizowanym przez Polską Fundację Przedsiębiorczości, na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 • Informacja o zmianie przepisów dot. opodatkowania stypendiów

  Informacja o zmianie przepisów dot. opodatkowania stypendiów Nastąpiła zmiana przepisów dotyczących opodatkowania stypendiów. Stypendia otrzymane na podstawie ustawy o promocji zatrudnienia i instytucji rynku pracy otrzymane w okresie od 1 stycznia 2016 r. do 31 grudnia 2019 r. zostały zwol...

Wyświetlanie 16 - 30 z 31 rezultatów.
Pozycji na stronę: 15

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę