Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie


Nagłówek

Aktualności

 • Program Pierwszy Biznes - Wsparcie w starcie

  Trwa dedykowany przyszłym, młodym przedsiębiorcom z województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i zachodniopomorskiego program Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II. Fundusz Regionu Wałbrzyskiego rozdysponuje 20 mln złotych.

 • Refundacja kosztów utworzenia stanowiska pracy

  Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie informuje, że prowadzi nabór wniosków na refundację dla pracodawców kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla osoby bezrobotnej w ramach projektów PO WER (dla osób bezrobotnych do 30 roku życia) oraz RPO WZ (dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia).

 • Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie informuje, że prowadzi rekrutację osób bezrobotnych zainteresowanych otrzymaniem dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 • Szkolenia indywidualne

  Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie informuje, że prowadzi nabór na szkolenia indywidualne

 • Nabór wniosków na staż

  Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie ogłasza nabór wniosków na staż w ramach projektów: PO WER - dla osób do 30 roku życia oraz RPO WZ - dla osób pow. 30 roku życia.

 • KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY - NABÓR OD 20.01.2020r.

  Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie ogłasza nabór wniosków na sfinansowanie pracodawcom i ich pracownikom kosztów kształcenia ustawicznego. Wnioski można składać od dnia 20.01.2020r. do dnia 31.01.2020r. Starosta przyznaje wsparcie ze środków KFS pracodawcom, których wnioski spełniają wymagania określone w priorytetach.

 • Godziny przyjęć interesantów w okresie świątecznym

  Godziny przyjęć interesantów

 • Ankieta KFS - zapotrzebowania na środki rezerwy w 2020 roku

  Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie zaprasza Pracodawców zainteresowanych ubieganiem się w 2020 roku o finansowanie działań obejmujących kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców ze środków limitu i rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego do wypełnienie niniejszych ankiet, które mają na celu oszacowanie zapotrzebowania na środki limitu i...

 • Projekt Kompleksowej Rehabilitacji

  Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Wielkopolski informuje, że ruszył nabór do projektu "Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy"

 • Projekt "Rozwijanie, uzupełnianie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnianie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji - INFODORADCA+"

  W ramach projektu „Rozwijanie, uzupełnianie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnianie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji – INFODORADCA+” powstało 1000 opisów zawodów, które są dostosowane do aktualnych potrzeb IRP, osób poszukujących pracy, chcących się przekwalifikować, czy też zaplanować karierę zawodową.

 • Canva - darmowy kreator CV

  Kreator CV

 • Szkolenia dofinansowane dla branży turystycznej

  Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie informuje, że Forum Turystyki Regionów oraz Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki realizują projekty chcących pracować w branży turystycznej

 • konkurs „EFS szansą na biznes”

  Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie organizuje konkurs „EFS szansą na biznes".

 • Program "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II"

  Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie informuje o dostępności środków w programie "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II" realizowanym przez Polską Fundację Przedsiębiorczości, na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 • Fundusz Usług Rozwojowych w województwie zachodniopomorskim

  Fundusz Usług Rozwojowych w województwie zachodniopomorskim dla przedsiębiorstw i pracowników przedsiębiorstw z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Wyświetlanie 1 - 15 z 17 rezultatów.
Pozycji na stronę: 15

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę